The Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Twilight Saga RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търсене
Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 10:30 pm by Тереза Уилямс

» Ваши форуми,сайтове,блогове и всичко останало!
Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 10:28 pm by Тереза Уилямс

» Другарче за РП
Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 7:11 am by Тереза Уилямс

» Убии желанието на предишния!
Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 3:39 pm by Дженифър Скот

» Какво "казва" аватара на предишния?
Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 6:27 am by Мелани Стюарт

» Магазините
Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 12:28 am by Дженифър Скот

» Водопада
Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 5:26 am by Люси Хейл

» Бар "Sunny Day"
Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 3:11 am by Люси Хейл

» Героите на вампирите
Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 12:05 am by Бела Суон

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
Форум
Приятелчета
Бар "Sunny Day" - Page 3 VD51s
Бар "Sunny Day" - Page 3 2448524g
Бар "Sunny Day" - Page 3 0a9a9183fc9c

 

 Бар "Sunny Day"

Go down 
+8
Николас Джоунс
Люси Хейл
Яков Волчек
Калиопа
Адрия Скай
Розали Хейл
Тереза Уилямс
Бела Суон
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 23
Join date : 19.08.2010

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:53 am

- Ами аз на всичко съм съгласен, но айде да те понаучим малко - и `и се усмихнах.
Станах и и подадхо ръка да стане, за да отидем на дансинга да потанцуваме. Направих знак и на Люси да дойде. Там нямаше почти никой, защото както казах, явно днес беше вечерта на задръстеняците и нямаше свястни хора в бара.
Когато стигнахме на дансинга, прошепнах в ухото на Бела:
- Съгласен съм за къпането.
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:57 am

Белс предложи нощно къпане и аз нямах нищо против,но първо щяхме да танцуваме.Отидохме тримата на дансинга.Там нямаше никой.Мъжа,който бях хипнотизирала добре си вършеше работата.Пускаше все яки парчета.
Върнете се в началото Go down
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 5:02 am

Опитвах се да се движа в такт с музиката,не се получаваше особено,чувствах се като глупачка.Ник и Люси си танцуваха страхотно,само аз се препъвах в краката си.-Еми,хайде да тръгваме тогава.-без да исках залитнах и паднах в ръцете на Ник-Ъмм,съжелявам-казах неловко.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 23
Join date : 19.08.2010

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 5:08 am

Честно казано на Бел не и су отдаваше много, но с няколко тренировки може би щеше да се научи. по едно време дори залитна и аз успях да я хвана.
- Няма проблем. На всеки се случва първия път. И аз, когато танцувах за първи път и бяп много пиян, се страполих на земята, ама момичето не можа да ме хвана и бях в по-лоша ситуация от твоята. Но както и да е. Да тръгваме, ако искате?
Тогава пак се приближих към Бел и казах тихо:
- Може да правим тренировки заедно. - и `и се изплезих.
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 5:13 am

Бел наистина не можеше да танцува добре,но не всеки може.
-Хайде да тръгваме.Имам нужда малко да се поосвежа,защото иначе всичко което изпих тази вечер ще ме хване и това е лошо.
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 11:33 pm

Както вчера и днес реших да отскоча до бара.Вътре пак нямаше много хора.
Абе тези хора изобщо знаят ли какво значи да се напиеш? - си помислих аз.Седнах на бара и си поръчах джин.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Скот
Вампир
Вампир
Дженифър Скот


Брой мнения : 136
Join date : 19.08.2010
Age : 29
Местожителство : София

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 11:37 pm

След като излязох от вкъщи реших да поразгледам града, когато една табела с надпис Бар "Sunny day" привлече вниманието. Бар, това означаво алкохол и музика, две от любимите ми думички. Влязох и си поръчах коктейл Космополитан като за начало. Седнах до непознато момиче, също вампир.
-Здравей - поздравих я весело и й се усмихнах.
-Аз съм Дженифър. - протегнах ръка.
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Администратор
Администратор
Розали Хейл


Брой мнения : 112
Join date : 18.08.2010
Age : 123
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 11:45 pm

След като бях провела телефонен разговор с брат ми и ми каза че до няколко дена ще бъдат в града се зарадвах и отидох да изпия нещо. Когато влязох в бара пишейки есемес на Бела да ми се обади когато се пребере забелязах две момичета които стояха на бара. Заведението беше почти празно . Седнах на един стол от тях. Поръчах си Манхатън и си и звадих цигарите.Запалих една докато дойде коктейлът.
- Здавейте момичета - казах аз и се обърнах към тях
Върнете се в началото Go down
https://thetwilightsagarpg.bulgarianforum.net
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 11:48 pm

До мен седна непознато момиче и ми се представи.
-Аз съм Люси.-отвърнах и аз.
След малко в бара влезе и Роуз,тя ни поздрави.
-Ей,здрасти.-казах й аз.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Скот
Вампир
Вампир
Дженифър Скот


Брой мнения : 136
Join date : 19.08.2010
Age : 29
Местожителство : София

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 11:52 pm

В бара влезе още едно момиче, което не познавах. Ами нармално де, аз никой не познавах. Поръча си Махатън, добър вкус.
-Здравей - отвърнах след Люси към непознатата. -Аз съм Дженифър, но можете да ме наричате Джей, Джен или както изобщо ви хрумне, за по-кратко.
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Администратор
Администратор
Розали Хейл


Брой мнения : 112
Join date : 18.08.2010
Age : 123
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 11:56 pm

Люси ме поздрави а после и непознатото момиче. Тя ми се представи и ми каза,че се казва Дженифар. Беше хубава .. определено
- Аз съм Розали приятно ми е - казах аз и се преместих на столът до нея.
- На мен също - каза тя и ми се усмихна.
- Е каквко ви води на сам - попитах ги като отпих от коктелът и извадих цигара
- Ъ някой иска ли - попитах и посочих котията .
Върнете се в началото Go down
https://thetwilightsagarpg.bulgarianforum.net
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 12:00 am

-Аз не.Не пуша...не искам да си увредя дробовете...все пак чака ме дълъг живот.-закисках се аз.-Аз просто реших да дойда да изпия по нещо.
Осъзнах,че чашата ми с уиски е празна,извиках бармана и си поръчах мохито.Обичах да сменям питиетата,макар,че след това не ми се отразяваше особенно добре,но все някога ще свикна.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Скот
Вампир
Вампир
Дженифър Скот


Брой мнения : 136
Join date : 19.08.2010
Age : 29
Местожителство : София

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 12:05 am

Розали предложи цегара.
-Не благодаря - и аз отказах. Доизпих си коктейла и си поръчах водка.
-Откога сте в града - попитах момичетата.
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Администратор
Администратор
Розали Хейл


Брой мнения : 112
Join date : 18.08.2010
Age : 123
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 12:10 am

- Ами от скоро но преди това съм живяла пак тук със семейството ми .. което трябва да дойде до 1 седмица надявам се - казах аз и се засмях
- Ами вие ? - поипитах очтиво .
След като изпих коктейлът ми си поръчах голямо уиски нямаше за какво да се лигавя с малките коктейлчета.
Върнете се в началото Go down
https://thetwilightsagarpg.bulgarianforum.net
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 12:17 am

-Ами и аз съм от скоро тук.Местя се често от град на град и се надявам тук да остана повече,защото-сниших гласа си-има повече такива като мен...
Погледнах към вратата,защото някакъв човек влезе и пак се обърнах към тях.
-Имате ли си гаджета?-попитах,за да разведря обстановката.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Скот
Вампир
Вампир
Дженифър Скот


Брой мнения : 136
Join date : 19.08.2010
Age : 29
Местожителство : София

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 12:24 am

Значи не само бях отскоро тук, всъщност от вчера.
-Ами за многото столетия живот съм имала мноого гаджета, но тук съм от вчера и не познавам никой... Освен вас де. - казах. -Ами ти? Да не помислиш това за предложение, още съм си нормална, не мисла да .. обръщам резбата
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 12:34 am

Започнах да се смея.
-Нее,бъди спокойна.И аз не съм я обърнала.-все още се заливах от смях.-И аз си нямам,но усилено си търся.Ама то тук,има повече хора мъже,от колкото вампири,а ако има някой мъж вампи,то или вече се е хванал с някоя или...е доста трудно да му замаеш главата.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Скот
Вампир
Вампир
Дженифър Скот


Брой мнения : 136
Join date : 19.08.2010
Age : 29
Местожителство : София

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 12:44 am

Изглежда момчета имаше, но заети. Кофти. Вярно, падах си малко ку*ка, но не чак толкова, че да отмъквам чужди гаджета.
-Е, дано и за нас се намери нещо, човек, вампир, квото падне.
Чашата ми отново беше празна. Уфф, много бързо стигаше дъното. Поръчах си едно голямо уиски и след минута бармана ми го донесе.
-Имаш ли братя, сестри, домашни лювимци? На колко си години? Откъде си? - засипах я с въпроси и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 12:49 am

Засмях се.
-Много въпроси задаваш.На 18 съм-и добавих-изглеждам на толкова иначе съм на 350.Нямам домашни любимци,но мисля да си взема котенце.Нямам братя или сестри.И съм от всякъде,където се сетиш.Твой ред е.-усмихнах й се.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Скот
Вампир
Вампир
Дженифър Скот


Брой мнения : 136
Join date : 19.08.2010
Age : 29
Местожителство : София

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 12:55 am

-Аз също сам на 18, а вампирски... добре, дръж се.. 1945. Нямам братя и сестри, самичка съм. От Лос Анджелис съм. - отговорих на свой ред на въпросите и отпих голяма глътка от уискито.
-Ако искаш после да се разходим някъде - предложих на Люси.
-Разбрах че някъде наблизо има гора. Ако знаеш къде е.
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 12:57 am

-Приемам и да,знам къде е.Обичам първия ден в който дойда в някой нов град да го обиколя и научавам всяко място.Понякога това ми помага.Запознавам се с различни хора,помага ми да забравя каква съм,но когато виждам,че остаряват,а са ми станали прекалено скъпи,се махам от града.-отпих от чашата ми.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Скот
Вампир
Вампир
Дженифър Скот


Брой мнения : 136
Join date : 19.08.2010
Age : 29
Местожителство : София

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 1:14 am

-Познато ми е чувството. Вече почти две хилядолетие гледам как скъпи за мен хора остаряват и умират, но не мога да им причиня това - да ги превърна. - явно доста вампири имахме проблем с това, че най-скъпите ни хора умираха. За мен беше ужасно.
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 1:20 am

-Наистина е ужасно.Поради тази причина,често се местя.-загледах се в чашата си.Толкова хора,които обичам вече не са сред нас...Въздъхнах-Какво да се прави.Такъв е живота ни.
Върнете се в началото Go down
Аналейн Маршъл
Модератор
Модератор
Аналейн Маршъл


Брой мнения : 28
Join date : 21.08.2010

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 1:30 am

Аналейн беше скапана. Откакто беше пристигнала във Форкс, тя не беше пила кръв и единственото, което я успокояваше беше чашката с алкохола.
Сега Ана беше решила да се отдаде отново на това приятно чувство в някой бар и неочаквано се озова в Sunny Day. Е, поне беше дошла и нямаше да си тръгне ей така, затова тръгна към бара като засече една група момичета, които по миризмата ясно си личаха, че са вампирки.
-Здравейте.-каза леко смутено Лейн, но продължи по-бодро.
-Аз съм Аналейн Маршъл.-представи се тя и се усмихна, въпреки, че не й беше до усмивки и бързо си поръча една текила на сервитьорката, която сега минаваше оттам.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Скот
Вампир
Вампир
Дженифър Скот


Брой мнения : 136
Join date : 19.08.2010
Age : 29
Местожителство : София

Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 1:34 am

-Да, точно затова не искам да го причиня на другите. Но ако искаш да сменим темата - усмихнах се и изпих останалото уиски от чашата си.
Тогава в бара влезе непознато момиче и се представи.
-Здравей, аз съм Джей... Дженифър. Приятно ми е - представих се и й се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Sunny Day" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Sunny Day"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Twilight Saga RPG :: Форкс :: Барът-
Идете на: