The Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Twilight Saga RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търсене
Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 10:30 pm by Тереза Уилямс

» Ваши форуми,сайтове,блогове и всичко останало!
Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 10:28 pm by Тереза Уилямс

» Другарче за РП
Водопада - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 7:11 am by Тереза Уилямс

» Убии желанието на предишния!
Водопада - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 3:39 pm by Дженифър Скот

» Какво "казва" аватара на предишния?
Водопада - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 6:27 am by Мелани Стюарт

» Магазините
Водопада - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 12:28 am by Дженифър Скот

» Водопада
Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 5:26 am by Люси Хейл

» Бар "Sunny Day"
Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 3:11 am by Люси Хейл

» Героите на вампирите
Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 12:05 am by Бела Суон

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
Форум
Приятелчета
Водопада - Page 2 VD51s
Водопада - Page 2 2448524g
Водопада - Page 2 0a9a9183fc9c

 

 Водопада

Go down 
+3
Розали Хейл
Яков Волчек
Бела Суон
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 3:45 am

-Благодаря ти,че ме напръска!-засмях се аз и започнах да плувам,без да искам опръсках Майкъл докато съм плувала,защото след като изплувах,той ме гледаше така сякаш ми казваше саркастично "Супер"
-Упс,съжелявам!-казах аз и се засмях силно на физиономията му.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Клейв

Майкъл Клейв


Брой мнения : 16
Join date : 29.08.2010

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 4:00 am

Водата сякаш просистваше мозъка ми, вярно , но не си спомням да съм молил Бела да ме пръска. С типичната физиономия " Забавно ти е, нали? " погледнах Бела, след което събрах ммалко вода в шепите си и я опръсках в занк на протест срещу непохватността й илипорсто защото исках да си го върна.
- Често ли идвате тук? - Казах, докато отново влизах във впдата, сигурен, че Бела няма да ми остане длъжна и ще ме опръска пак.
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 4:03 am

-Чак често...не...но съм идвала и друг път.
Засмях се като ги гледах как се пръскат взаимно.Като малките дечица.Помислих си аз.Само,че хич не бяха малки.Нямах нужда от въздух и затова се потопих под водата и започнах да плувам.Много обичах да правя така.Света около мен,целия във вода...тези рибки...Когато изплувах,цялата ми коса се беше разпиляла и една част беше полепнала по лицето ми.
-Ъгх-казах аз-така най-много мразя.
Върнете се в началото Go down
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 4:10 am

-Знам,ужасно е,като стане така!-казах аз.
-Прав си,няма да ти се размине!-казах аз,те ме погледнаха.
-Добре де,няма повече!-потопих се във водата и без Майкъл да ме види се оказах зад него и го потопих!
-Забавно ли ти е сега?-засмях се аз
Върнете се в началото Go down
Майкъл Клейв

Майкъл Клейв


Брой мнения : 16
Join date : 29.08.2010

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 4:18 am

Успях да се отскубна от хватката й, доста беше якичка за женски вампир...
- Сега започвам да се забавлявам... - Казах и на свой ред и върнах жеста, потапяйки я за няколко секунди под водата. Докато се опитвах да я задържа там се провикнах към Люси: - Недей да се чупиш от колектива, така или иначе няма да ти се размине...
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 4:30 am

Разсмях се.
-Боже,ще престанете ли да се държите като малките деца?...Ако и мен ме заразите ще си изпатите.
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 4:35 am

Когато се измъкнах от хватка на Майкъл му казах:
-Ахх,ти негодник такъв!Един момент Люси имам да свърша една работа!-казах аз и буквално се хвърлих върхо Майкъл!Опитах се да го потопя,което не беше особено лесно,той се смееше,а аз още повече се ядовах,пуснах го,а той ми каза:
-Само това ли можеш?- и ми се изсмя.
-Не!-казах аз и започнах да ритам в крака във водата и да изпращам вълни от вода отгоре му!
-Ето това е забавно!-казах и се засмях!
Върнете се в началото Go down
Майкъл Клейв

Майкъл Клейв


Брой мнения : 16
Join date : 29.08.2010

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 4:46 am

- Господи! - Казах, ръкомахайки с ръце, опитвайки се да се отбранявам от водните атаки на Бела. - Ако всички момичета тук сте такива, то изобщо не знам защо се преместих, загубва смисала си просто, разбираш ли? - Говорех заваляно и през смях. - Стига си злобяла де, вредно е за здравето ти... - Хванах я за ръцете и я държах няколко секунди, преди да я пусна, за да бъда сигурен, че няма отново да запозне да ме мокри. - Люси, изглежда можеш само да говориш, но не и да действаш. Ела при нас!
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 4:51 am

-Ха и какво да правя?Да се мокря?...
Замислих се.
-Не мерси.
Едно гласче ми казваше,че съм пълна глупачка,но друго ми казваше да си седя където съм.Гмрунах се под водата и доплувах под Белс и Майк,с едната си ръка хванах неговия крак,а с другата крака на Белс и ги дръпнах на долу.След това излязох се малко се поотдалечих.Когато се показаха отново на повърхността ме гледаха.
-Какво?Нали искахте да се присъединя.
Върнете се в началото Go down
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 5:08 am

-Да,като ми помогнеш,а не да си против мен!-каза аз,оправяйки си косата.
-Добре,стига толкова!Достатъчно!-почти извиках.Гмурнах се и заплувах към брегът,когато го стигнах излязох от водата и седнах на брега.
-Заради теб изтрезнях!-казах на Майкъл.-Не е честно,исках да съм пияна!-наистина исках,беше ми по-забавно тогава!
Върнете се в началото Go down
Майкъл Клейв

Майкъл Клейв


Брой мнения : 16
Join date : 29.08.2010

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 5:17 am

Добре де, Люси можеше и да действа, не само да говори, мислех си, изплувайки на повърхността на водата. Останах във водата и се провикнах на Бела:
- Наистина съм бил ужасен, защо не кажеш на ченгетата , че има един лош вампир, заради когото си изтрезняла? Само те моля да го запишеш с видео камера, за да мога после да го кача в интернет, ще станеш светозно известна... - Казах през смях. - А ти си истински играч! - Обънах се към Люси. - Не вземаш страна, а си срещу всички...
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 5:26 am

-Талант.
Ухилих му се аз.
-Белс много лесно се предаваш.
Засмях се аз.
-Макар,че аз едва сега започвам.
Отново се гмурнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопада - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада   Водопада - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Водопада
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Twilight Saga RPG :: Форкс :: Гората и нейните околности-
Идете на: