The Twilight Saga RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Twilight Saga RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търсене
Бар "Sunny Day" Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 10:30 pm by Тереза Уилямс

» Ваши форуми,сайтове,блогове и всичко останало!
Бар "Sunny Day" Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 10:28 pm by Тереза Уилямс

» Другарче за РП
Бар "Sunny Day" Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 7:11 am by Тереза Уилямс

» Убии желанието на предишния!
Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 3:39 pm by Дженифър Скот

» Какво "казва" аватара на предишния?
Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 6:27 am by Мелани Стюарт

» Магазините
Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 12:28 am by Дженифър Скот

» Водопада
Бар "Sunny Day" Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 5:26 am by Люси Хейл

» Бар "Sunny Day"
Бар "Sunny Day" Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 3:11 am by Люси Хейл

» Героите на вампирите
Бар "Sunny Day" Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 12:05 am by Бела Суон

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
Форум
Приятелчета
Бар "Sunny Day" VD51s
Бар "Sunny Day" 2448524g
Бар "Sunny Day" 0a9a9183fc9c

 

 Бар "Sunny Day"

Go down 
+8
Николас Джоунс
Люси Хейл
Яков Волчек
Калиопа
Адрия Скай
Розали Хейл
Тереза Уилямс
Бела Суон
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 4:46 am

Тук е мястото за купони и други забавления
Върнете се в началото Go down
Тереза Уилямс
Вампир
Вампир
Тереза Уилямс


Брой мнения : 36
Join date : 19.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 6:38 am

Влязох в бара и се огледах. Бях пристигнала в града преди малко и дори не се бях нанесла, но реших първо да се поразсея малко, преди да се залавям с други неща. Седнах на една от масите, след като бях поръчала нещо, което нямаше и да докосна. Не понасях гадния вкус на кал - макар че понякога се налагаше да го търпя, за да запазя прикритието си на човек.
Гледах през прозореца отнесено, когато се обърнах внезапно и погледа ми се прикова в странни очи, които ме гледаха с интерес...


Последната промяна е направена от Тереза Уилямс на Чет Авг 19, 2010 6:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Розали Хейл
Администратор
Администратор
Розали Хейл


Брой мнения : 112
Join date : 18.08.2010
Age : 123
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 6:42 am

Влязох в бара с надеждата ,че ще има някой .Бях изморена от дългото патуване.Влязох вътре . Беше почти празен. Имаше само едно русо момиче на бара . Седнах през един стол и си поръчах голямо уиски.Сервитьорът ми го донесе.Обърнах се към нея защото нямах огънче.
- Ъ извинявай имаш ли запалка -попитах я аз очтиво с изморен поглед
Върнете се в началото Go down
https://thetwilightsagarpg.bulgarianforum.net
Тереза Уилямс
Вампир
Вампир
Тереза Уилямс


Брой мнения : 36
Join date : 19.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 6:47 am

Огледах лицето на непознатата, която ме гледаше въпросително, след като попита дали имам запалка. Момичето беше русо като мен, а чертите й наистина бяха красиви. Усмихнах се леко и кимнах. Не пушех, но колекционирах запалки и винаги имах по някоя, мотаеща се из джоба ми.
-Да, заповядай. - плъзнах запалката по бара и тя я спря ловко. След като ми я върна, ме попита
-Ще запалиш ли?
-Не, не пуша.. - казах усмихната и срещнах учудения й поглед.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 6:48 am

Бях доста уморена от пътуването,но все пак реших да отида и да изпия едно малко.Насочих се към бара.Нямаше много хора,изведнъж подуших миризма,която не бе човешка,проследих миризмата и забелязах две русокоси момичета.Запътих се при тях,прочетох в мислите им,че и те са нови като мен,затова реших да започна с:
-Хей,здравейте и вие сте нови нали?-погледнах ги и им се усмихнах,а те ме погледнаха учудено...
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Администратор
Администратор
Розали Хейл


Брой мнения : 112
Join date : 18.08.2010
Age : 123
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 6:53 am

Очудих се че имаше запалка а не пушише
- Аз съм Розали - приятно ми е казах на момичето и се преместих до нея.
Влезе още едно момиче и мигновено дойде при нас. Тя също беше вампир. Имах видение. Щяхме да станем много близки.
- Здравейте - каза тя
- Здравей - отвърнах и .
Върнете се в началото Go down
https://thetwilightsagarpg.bulgarianforum.net
Тереза Уилямс
Вампир
Вампир
Тереза Уилямс


Брой мнения : 36
Join date : 19.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 6:57 am

Розали тъкмо ми се бе представила, когато към нас се присъедини ново момиче и заговори и на двете ни. Питаше дали сме нови и й отвърнах
-Да, нова съм - пристигнах преди минути... - след което се обърнах и към нея, и към Розали и с лека усмивка допълних
-Казвам се Тереза, приятно ми е. - кимнах и на двете, радвайки се на новите запознанства...
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Адрия Скай
Вампир
Вампир
Адрия Скай


Брой мнения : 4
Join date : 19.08.2010
Age : 33
Местожителство : somewhere and nowhere

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 6:59 am

Нощта тепърва започваше, минах през вкъщи да се преоблека и реших да дойда в бара да пийна нещо. А може и да забърша някой сладур с когото да се позабавлявам, а после да изоставя както правех обикновенно. Влязох и се отправих към бара, поръчах си едно двойно чисто уиски и се огледах, за мое съжаление нямаше сладури все още само група момичета.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/nastq
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 7:05 am

-Аз съм Изабела,но накратко Бела,приятно ми е!-запознах се с момичетата.Дойде още едно момиче,също вампир.Май тук се бяхме събрали повече вампири,отколкото очаквах.Поръчах си едно малко уиски.
-Е,кажете ми повече за вас?-попитах момичетата и им се исмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Администратор
Администратор
Розали Хейл


Брой мнения : 112
Join date : 18.08.2010
Age : 123
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 7:10 am

Момичето се престави . Казваше се Бела и беше наистина красива .. Помоли да и разкажем за себеси.
- Ами питай каквото те интересува - казах аз и отпих от уискито което вече свърши.
- Искаш ли цигара -предложих й
- Дам - каза тя и си взе.
Влезе още едно момиче. И тя също бе красива и естествено бе вампир. Явно в този град щях да си имам конкоренция .

ПП: нов ред.. Аз Тери Адриа и Бела
Върнете се в началото Go down
https://thetwilightsagarpg.bulgarianforum.net
Тереза Уилямс
Вампир
Вампир
Тереза Уилямс


Брой мнения : 36
Join date : 19.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 7:21 am

Другото момиче се казваше Бела и заедно с Розали наистина ми изглеждаха симпатични.
-Нямам много за разказване.. - отвърнах на въпроса на Бела и вдигнах леко рамене, като отново се усмихнах. Бях забелязала, че и двете са вампирки, а преди секунди в бара влезе още едно момиче, също от вида ни.
-Пристигнах в града случайно и предстои да се нанеса. Ами вие, как се озовахте тук? - усмихнах се, колебаейки се дали да спомена частта за вампирите или не.


П.п: Извинявам се за забавянето...
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 7:36 am

-И аз по същяи начин.-усмихнах се на момичето,чието име бе Тереза.Не обичах да се разкривам пред непознати,но виждах,че тези момичета тук нямат лоши намерение.
-Ами ти,Ники-уснихнах и се аз.-Виждаш бъдещето а?-запитах я леко закачливо.-От къде идваш,по-големи братя или сестри..-усмихнах се на вампирката до мен.
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Администратор
Администратор
Розали Хейл


Брой мнения : 112
Join date : 18.08.2010
Age : 123
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 7:46 am

- Принципно постоянно патуваме със семейството ми - казах аз и се усмихнах
- Да имам брат по малък от мен казва се Джаспър - отвърнах и очтиво.
- Ами вие имате ли брятя и сестри..
Върнете се в началото Go down
https://thetwilightsagarpg.bulgarianforum.net
Тереза Уилямс
Вампир
Вампир
Тереза Уилямс


Брой мнения : 36
Join date : 19.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 7:52 am

Усмивката ми се стопи, когато си спомних за сестра ми Елиза. Кимнах на Розали и промълвих
-Аз имах сестра, но с течение на годините тя умря, заедно със семейството ми. Сега съм сама... - погледнах и двете сериозно и реших да сменя темата, обръщайки се към Бела
-Ами ти, имаш ли някакви роднини? Разкажи ни за семейството си. - усмихнах се бегло, чакайки отговор.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 7:55 am

-Всъщност съм самичка.Нямам братя или сестри,а и както при Тереза,роднините ми починаха ами...доста одавна.-направих опит за усмивка,но не се получи.-Аз също патувам доста,докато някое място не ми хареса и се задържам за по-дулго време.-обясних аз.-Имам няколко приятелки в Ню Уорк,но не съм ходила там от доста време,така че..не съм ги виждала одавна.-уснихнах се аз.
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Администратор
Администратор
Розали Хейл


Брой мнения : 112
Join date : 18.08.2010
Age : 123
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 7:59 am

Когато те ми разкараза за семействата си ми стана кофти защото и аз бях загубила моето но сега с семйство Кълън се чуствах на място и те бяха са и ще бъдат моето семейство.
- Ясно - казах аз . - Съжелявам .
- Ъ момичета на колко години сте. -попитах ги аз
Върнете се в началото Go down
https://thetwilightsagarpg.bulgarianforum.net
Тереза Уилямс
Вампир
Вампир
Тереза Уилямс


Брой мнения : 36
Join date : 19.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 8:04 am

Засмях се леко, колебаейки се как да отговоря. Но май в случая истината беше най-добрия вариант. Развеселено се усмихнах и на двете, като се обърнах към Розали
-Ами принципно или поне на външен вид се водя на 18. Фактически и действително съм на 146... Ами вие момичета, на колко сте?
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 8:18 am

Фактически ме превърнаха на седемнайсет,а сега съм на 148-засмях се неравно.-Ами ти Ники?-попитах я аз и се усмихнах.Не знаех защо,но май тези момичета шяха да ми станат добри приятелки,може би беше само предчувстиве,не знам.Очаквах отговора на Ники.
Върнете се в началото Go down
Калиопа
Вампир
Вампир
Калиопа


Брой мнения : 4
Join date : 20.08.2010
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 3:19 pm

Излязох от апартамента и се насочих директно към бара. Всъщност за два месеца тук знаех само бара и гората, където ловувахме с Мелиса.
Ах, Мелиса. Много ми липсваше, а решението й да замине направо ме убиваше, трудно ми беше да живея когато не е наоколо. Надявах се скоро да се върне.
Седнах на бара, а бармана се подпря пред мен с мазна усмивка.
- Какво ще желае красивата дама? - попита ме, а аз изсумтях.
- Космополитън. - отвърнах му, а когато ми го даде се заиграх с клечицата.
Върнете се в началото Go down
Яков Волчек
Вампир
Вампир
Яков Волчек


Брой мнения : 11
Join date : 19.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 3:32 pm

Аз влязох в претъпкания бар и веднага се запътих към бармана за да си поръчам нещо защото бях прижаднял.
- Една чаша вода моля! - помолих го учтиво аз, а той ме погледна втрещено, но въпреки това изпълни поръчката.
Обърнах поглед и видях едно красиво момиче да седи на бара до мен.А само и кимнах и взех чашата от брамана като се вгледах в нея за миг и отибх от чашата една глътка.
Върнете се в началото Go down
Калиопа
Вампир
Вампир
Калиопа


Брой мнения : 4
Join date : 20.08.2010
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 3:35 pm

Погледнах към момчето, което седна до мен, а той ми кимна. Усмихнах се в отговор и отпих от чашата си. Макар да бях млад вампир вече бях свикнала с човешките напитки, както и храните. Максимално се придържах към заблудата, че съм човек.
Е, момчето до мен определено не беше човек. Притежаваше онази типична вампирска красота, а и по миризмата веднага го познах.
Погледнах отново скришом към него, а той също ме гледаше отпивайки от чашата си.
Подсмихнах се и се завъртях към него.
- Само ще ме зяпаш или ще се представиш? - попитах го с усмивка. - Калиопа. - представих му се и протегнах ръка за да се здрависаме.
Върнете се в началото Go down
Яков Волчек
Вампир
Вампир
Яков Волчек


Брой мнения : 11
Join date : 19.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 3:42 pm

Аз кимнахс глава и поей ръката за здрависване след се наведох и нежно целунах ръката й.
- Аз към Яков! - отвъранх и аз като пуснах ръката й и я погледнах в очите. - съжалявам за зяпането така, но рядко се срещат толкова красиви дами наоколо.
За миг погледнах наоколо след което отново поех глътка от чашата си която все още беше пълна.
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 2:55 am

Вчера отидох на скалите и се запознах с доста момичета и за това днес реших да отида на бар.Можех или да ги срещна отново или да срещна някой нов.
-Едно уиски с много лед.-казах на бармана докато сядах.
Върнете се в началото Go down
Бела Суон
Администратор
Администратор
Бела Суон


Брой мнения : 141
Join date : 18.08.2010

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 3:01 am

Беше ми омръзнало да вися в къщи по цял ден,затова реших да пийна едно малко в бара.Не бе особено пълен,когато влязах.Огледах се и видях момичето от снощи,май беше Люси.Тя ми се усмихна,а аз се запътих към нея.Седнах..
-Хей,ти си Люси,момичето от снощи нали?-попитах я аз,а тя кимна.-Джинче с много лед моля!-казах на келнерът и се усмихнах на момичето.-Е,какво прави днес?-попитах я аз.
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Вампир
Вампир
Люси Хейл


Брой мнения : 124
Join date : 19.08.2010
Age : 32
Местожителство : Форкс

Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 3:04 am

-Предимно скучаех.И обмислях живота си.След като изпия 5-6 уискита 100% ще ти разкажа живота си през последните години.Не е много розов.-изпих чашата си на екс.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Sunny Day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunny Day"   Бар "Sunny Day" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Sunny Day"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Twilight Saga RPG :: Форкс :: Барът-
Идете на: